Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 14:13:29

Семінар на тему "Відносини Україна – ЄС в умовах сучасних викликів"

05.03.2014   10:00Агенцiя

5 березня о 10.00 у Чернігові (зала дискусійного клубу «Експертна думка»,  вул. Полуботка, 6-А) відбудеться семінар на тему «Відносини Україна – ЄС в умовах сучасних викликів». Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує експертів з європейської інтеграції, представників органів місцевого самоврядування, громадських активістів, медіа та представників ділових кіл Чернігівщини обговорити ключові напрями відносин Україна–ЄС на сучасному етапі.
Експерти семінару:
· Ніколас Бердж, Керівник торгівельно-економічного відділу Представництва ЄС в Україні;
· Золтан Салаі, Керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні;
· Геннадій Друзенко, правник, фахівець з конституційного права, перекладач, публіцист, партнер та керівник практики в сфері права ЄС юридичної фірми Constructive Lawyers;
· Володимир Єрмоленко,директор європейських проектів Інтерньюз-Україна та старший викладач НаУКМА, доктор політичних студій (EHESS, Париж).

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.