Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 червня, 19:31:35

Мирне пікетування сесії Чернігівської міської ради з вимогою відставки міського голови

28.02.2014   09:30Агенцiя

За рішенням обласного штабу національного спротиву завтра, 28 лютого, відбудеться мирне пікетування сесії Чернігівської міської ради з вимогою відставки міського голови Олександра Соколова.

Колишній перший секретар обкому комсомолу, недавній член Партії регіонів, підлеглі якого займалися організацією мітингів на захист кривавого режиму Януковича та їздили на харківський з'їзд по утворенню "Украинского фронта", Олександр Соколов цинічно ігнорував вимоги чернігівського Майдану. І, як керівник міської ради, причетний до його розгону - начальник юридичного відділу Павло Вовк зробив подання від міської ради про знесення євромайдану.

Спілкуватися з майданівцями міський голова відмовився, назвавши їх шизофреніками.

В той же час у місті роками не вирішуються нагальні проблеми благоустрою - навіть освітлення в центрі міста відсутнє, не кажучи про розбиті тротуари та дороги. Корупція при виділенні земельних ділянок процвітає.

Початок пікету - з 9 години 30 хвилин.

Прес- служба обласного штабу національного спротиву

Останні новини Чернігівщини

У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37

Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17

В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15

До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.

На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12

Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини