Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 травня, 01:50:56

Зустріч "Нова сторінка Чернігова"

01.03.2014   13:00Агенцiя

В суботу 1 березня о 13-00 в експертному клубі «ЧИСТА ПОЛІТИКА» за адресою: Чернігів, вул. Полуботка, 6-А чернігівський осередок молодіжної громадської організації «Молодь Демократичного Альянсу» ініціює зустріч для планування дій на 2014 рік.
Українці! Ми довели, що ми єдина нація і дружній народ! Ми прагнемо змінити систему і відновили конституційний лад в Україні. Відтепер ми всі прокидаємось у новій державі! Але наше прагнення кращого від цього тільки зростає. Тепер не можемо спокійно сидіти склавши руки та говорити тільки на кухні: «Все вирішиться! Від мене нічого не залежить… ».
Запрошуємо активну молодь, небайдужих та охочих до змін людей.
Ви маєте цікаві ідеї, але не вирішили як їх реалізувати та з чого слід починати – це Ваш шанс! Шанс самим збудувати країну, в якій ми хочемо жити!

Довідка: Молодь Демократичного Альянсу - це всеукраїнська молодіжна громадська організація, яка цінує понад усе гідність та свободу людини!
Наша мета - всебічна реалізація молодими людьми своїх інтересів, здібностей, прав та свобод на засадах християнської демократії.
Основними напрямками діяльності є навчальні та просвітницькі заходи, креативний спільний відпочинок, соціальні та екологічні ініціативи!
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 25 нових випадків COVID-19

Виявлено 25 нових випадків COVID-19 17:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 травня в області зафіксовано 25 нових випадків COVID-19.

Національний заповідник

Національний заповідник "Чернігів стародавній" відновлює екскурсійну діяльність 17:10

З 6 травня відновлюється екскурсійна діяльність на всіх музейних об’єктах Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» (у Колегіумі, Борисоглібському соборі, Антонієвих печерах).

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА 16:36

Заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області на 1 квітня 2021 року становила 10,7 млн.грн.

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі 13:54

У Чернігові відсьогодні відновлюється робота міського пасажирського транспорту у звичайному режимі. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 6 травня.

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху 13:08

6 травня о 01:36 до Служби порятунку "101" у м. Коріківка надійшло повідомлення про пожежу будівлі деревообробного цеху ТОВ "Ванесса", що у районному центрі.