Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 13:41:36

Міжнародна відеоконференція "Сприйняття Тараса Шевченка за межами України"

27.02.2014   14:00Агенцiя

Міжнародна відеоконференція «Сприйняття Тараса Шевченка за межами України» буде проведена 27 лютого в рамках відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Метою заходу, організованого Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації, є обмін думками щодо рецепції образу Кобзаря та його творчості за межами України.

В рамках заходу передбачається обговорення сприйняття образу, творчості Т.Шевченка як в тих країнах, в яких він безпосередньо бував, так і в тих, які мають опосередковане відношення до Кобзаря (спілкування з друзями-вихідцями з цих країн, поширення творчого доробку, наявність потужної української діаспори тощо); вшанування пам’яті Тараса Шевченка (найменування вулиць, культурних об’єктів, проведення різноманітних заходів тощо), значення творчого доробку Тараса Шевченка для країн-учасників конференції; інші історико-культурологічні та політичні аспекти, дискусійні моменти, можливі кроки держави України та її громадськості для поширення знання про Тараса Шевченка у світі.

Планується включення представників таких країн як: Польща, Казахстан, Росія, Естонія, Румунія, Бразилія, США.

До участі у заході запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, студенти гуманітарних і художньо-творчих спеціальностей, журналісти, представники громадськості та всі ті, кого цікавить зазначена тематика.

Початок заходу: 27 лютого о 14.00.

Місце проведення: аудиторія №3 Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, пр-т Миру, 43.

Тел. для довідок: 676-052, 067-461-73-86.
 

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.