Засідання прес-клубу "Ділове слово"
25 лютого об 11:00 год. у залі засідань за адресою: м. Чернігів, вул. Бєлінського, 11 відбудеться засідання прес-клубу «Ділове слово» на тему «Профілактика ВІЛ - запорука подолання епідемії».
З представниками ЗМІ спілкуватимуться:
Дейкун Микола Петрович – головний лікар обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом, Президент ВГО «Асоціація Служби протидії ВІЛ/СНІДу України».
Малюта Ольга Яківна – завідувач поліклінічного відділення обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом.
Для отримання додаткової інформації прохання звертатися за телефоном (04622) 4-11-07.
Останні новини Чернігівщини
Артисти філармонійного центру привітали з іменинами Тетян 15:47
Традиційно у січні колективи та солісти Чернігівського обласного філармонійного центру вітають з іменинами Тетян. 15 січня 2025 року вони подарували глядачам, а найперше — іменинницям, концертну програму “Зіркова віхола”, присвячену дню Тетяни.
Стійкість під час війни: у Чернігові погасили поштову марку «I’m Fine:)» 15:43
Сьогодні вводиться в обіг поштова марка «I’m Fine:)», створена на основі однойменної художньої інсталяції, яка була представлена на культовому фестивалі Burning Man у США влітку минулого року.
НСЗУ: Безоплатна стоматологічна допомога військовослужбовцям під час лікування в стаціонарі 15:41
Наголошуємо, якщо військовослужбовець перебуває на стаціонарному лікуванні або реабілітації і потребує зуболікування чи зубопротезування, він має право їх отримати і ці послуги будуть оплачуватися закладу, який надав їх за договором з НСЗУ.
Для ветеранів, військових та їхніх родин запускають безплатний ІТ-курс з основ DevOps 15:38
Український ветеранський фонд, рекрутингова платформа Lobby X та ІТ-компанія SoftServe оголошують про старт набору на безплатний курс "DevOps Fundamentals" для ветеранів, ветеранок, військових, членів їхніх сімей та сімей загиблих захисників та захисниць.
Олександр Кондрашов: Ревізори Чернігівщини запобігли незаконному витрачанню під час публічних закупівель понад 1 млрд грн 12:32
Завдяки проведеним Управлінням контрольним заходам у 2024 році до бюджетів повернуто 73 млн грн. Про це повідомив начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.