ФОТОсушка "Майдан там, де ти"
9 лютого о 13.00 на Красній площі відбудеться фотовиставка (у форматі фото-сушка) на тему «Майдан, там де ти!» Долучайтеся!
Щоб взяти участь у цій акції, виберіть 5 своїх найкращих фотографій на тему «Євромайдан» (це можуть бути кадри столичного Майдану або світлини, зроблені в Чернігові чи інших містах України, за кордоном). Роздрукуйте їх у форматі 15х20 чи 20х30 і приносьте до барикади перед Чернігівською ОДА з 12.30! Відкриття заходу заплановане на 13.00.
На зворотному боці напишіть своє ім'я та контактний номер. Можливо, хтось з відвідувачів захоче придбати ваше фото. Кошти, зібрані таким чином, підуть на підтримку Євромайдану в Чернігові.
Якщо не маєте можливості роздрукувати фото, надсилайте їх в цифровому форматі на поштову скриньку: My-city@media-center.net.ua Ми шукатимемо можливість роздрукувати найкращі з цих фото та принести їх на фотосушку. Максимальна кількість робіт одного автора - 5 штук. Крім того, ми відкриємо фотогалерею на сайтах організаторів.
Запрошуємо до участі всіх зацікавлених представників ЗМІ! Підтримаємо нашого колегу з Ніжина Ігоря Волосянкина, роботи якого на тему Євромайдану «не пройшли цензуру» під час звітної фотовиставки в обласній науковій бібліотеці ім. Короленка та були вилучені з експозиції.
Останні новини Чернігівщини
В області підписали Меморандум про співпрацю з Інститутом серця 11:40
Днями у Чернігові відбулась зустріч представників регіональної медичної спільноти з фахівцями Державного некомерційного підприємства «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України».
Міськсвітло звітує про виконані роботи з обслуговування міських об’єктів 11:17
За останні два тижні комунальні бригади КП «Міськсвітло» виконали значний обсяг робіт з ремонту та оновлення вуличного освітлення та засобів регулювання дорожнього руху у Чернігові.
У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 10:55
20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.
Послуга раннього втручання вже доступна для чернігівських родин 10:41
На території Чернігівської міської громади запроваджується нова соціальна послуга раннього втручання.