Круглий стіл “Політичні підсумки року”
Громадська ініціатива “Клуб молодого політолога” запрошує на круглий стіл “Політичні підсумки року”, що відбудеться 22 грудня о 16.00 в експертному клубі “Чиста політика”.
В ході зустрічі планується обговорити наступні теми:
– значущі події та постаті, що вплинули на політичну ситуацію в країні та регіоні в 2011 р.
– підготовка до виборів 2012 (діяльність політичних партій та діячів на Чернігівщині)
– перспективи розвитку політичної ситуації в країні та регіоні в 2012 р.
По закінченню зустрічі відбудеться неформальне спілкування з фуршетом.
Контакти:
093 118 99 42 (Олександр)
063 431 95 95 (Ілля)
Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв