Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 03:42:48

Творчий вечір російського поета Дениса Карасьова

20.12.2011   17:00Агенцiя

20 грудня в 17.00 на чернігівському ремзаводі (Чернігів, пр. Миру 194) відбудеться творчий вечір російського поета Дениса Карасьова.

Під час вечора також буде презентована книга болгарського поета Таньо Клісурова “Сказано очима” в перекладі Дениса Карасьова з ілюстраціями української художниці, редактора книжкового порталу Буквоїд Лесі Синиченко, що вийшла в московському видавництві “Вест-Консалтинг”.

Денис Карасьов – російський поет, перекладач. Перекладає поезію з болгарського та церковнослов’янської мов. Навчався на філософському факультеті МГУ ім. М. В. Ломоносова. Вірші публікувалися в журналах “Дружба народів”, “Москва”, “Хрещатик”, “Пролог”, “Осколки” і ін

Всі гості вечора отримають книгу в подарунок

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.