Фото виставка "ВІЛ - позитивна жінка = життя"
Презентація фотовиставки відомого фотографа Олександра Глядєлова.
Фото роботи виконані з метою зображення життєвих історій ВІЛ – позитивних жінок України. Кожна з них не схожа на інші та розповідає про власну індивідуальність.
Основна мета організації виставки – привернення уваги громадськості до того факту, що ВІЛ – позитивні жінки можуть народжувати здорових дітей, створювати сім’ї, можуть будувати кар’єру та бути успішними особистостями.
Подія відбудеться 12 грудня (четвер) о 11:30 в приміщенні Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г Шевченка за адресою м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 53.
Організатори заходу: Чернігівське обласне відділення ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» та Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г Шевченка
Контактна особа – Бубенчикова Світлана Андріївна тел. 093-76-93-236 (менеджер із зв’язків з громадськістю)
Останні новини Чернігівщини
Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові 19:00
В ході документування з викриття причетних до підпалів і вибухів у Чернігові, поліцейські управління карного розшуку та слідчі слідчого управління обласної поліції встановили причетність мешканця Дніпропетровщини до підриву вибухівки на території приватного будинку.
Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я 18:56
Турбота про внутрішній стан в умовах сьогодення стала такою ж важливою, як і фізична безпека.Комплексну психосоціальну підтримку жителі Прилуцької громади можуть отримати в Центрі ментального здоров’я, що функціонує на базі центральної міської лікарні.
Екскаватори, бульдозери та навантажувачі на службі громади: масштабна допомога від Японії 18:53
Автопарк комунальної техніки Чернігова поповнився сучасними екскаваторами, фронтальними навантажувачами та бульдозерами. Ці машини не просто оновлюють парк, а суттєво підвищують здатність міських підприємств виконувати роботи з благоустрою, ремонту та обслуговування інфраструктури.
Надзвичайні події в області за останню добу 13:31
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39
10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.