Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 09:21:15

Засідання Громадської ради при облдержадміністрації

21.12.2011   16:00Агенцiя

21 грудня об 16:00 в залі № 1 облдержадміністрації (вул. Шевченка, 7, м. Чернігів) відбудеться засідання Громадської ради при облдержадміністрації.
Прохання надати до 20 грудня 2011 року на ел. адресу uvp@cg.ukrtel.net з поміткою “Громадська рада” пропозиції:
· до плану роботи Громадської ради на 2012 рік,
· до проектів плану заходів з реалізації ініціативи “Партнерство "Відкритий Уряд“”, обласної програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2012-2015 роки “ЧЕРНІГІВСЬКА ГРОМАДА”.

Проект порядку денного засідання:
1. Про виконання доручень голови облдержадміністрації щодо активізації співпраці облдержадміністрації з ІГС та забезпечення участі Громадської ради у формуванні та реалізації державної та регіональної політики
2. Про роботу комітетів Громадської ради у 2011 році та пропозиції до плану роботи Громадської ради на 2012 рік.
3. Пріоритети впровадження в Україні Ініціативи Партнерство “Відкритий Уряд”: проект плану заходів з реалізації ініціативи.
4. Проект обласної програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2012-2015 роки “ЧЕРНІГІВСЬКА ГРОМАДА”.
5. Пропозиції експертної групи Громадської ради з вивчення питання підвищення тарифів на проїзд у Чернігівському міському громадському транспорті:
· щодо її перейменування на експертну групу з дослідження транспортної системи м. Чернігова та Чернігівської області;
· щодо запровадження Порядку відбору ІГС до складу конкурсного комітету для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

Неправдивий виклик — не розвага 16:35

Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.

9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18

Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини