Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 лютого, 04:45:23

Вшанування лауреатів традиційного щорічного конкурсу “Жінка року – 2013” у Чернігові

12.12.2013   17:30Агенцiя

Святковий вечір з нагоди вшанування лауреатів традиційного щорічного конкурсу “Жінка року – 2013” м.Чернігова відбудеться 12 грудня 2013 року о 17.30 у Міському палаці культури.

З 16.30 у фойє палацу працюватиме велика виставка робіт членів асоціації майстринь Чернігівської міської Ліги ділових і професійних жінок. Запрошуємо представників ЗМІ на цей захід!
За шістнадцять років (починаючи з 1998-го) лауреатами конкурсу “Жінка року” в нашому місті стали 140 жінок. Цього року нагороди отримають ще 8 жінок:
1. Демиденко Маргарита Володимирівна – завідувач відділу музичного мистецтва естради Чернігівського музичного училища ім. Ревуцького, педагог, композитор.
2. Дмитрук Жанна Петрівна – Лідер України міжнародної косметичної компанії TianDe (“ТіанДе”), директор чернігівського філіалу комп’ютерної академії “ШАГ”.
3. Капинос Тетяна Павлівна – директор ательє “Тетяна”.
4. Кисіль Лілія Костянтинівна – завідувач гастроентерологічного відділення чернігівської міської лікарні № 1.
5. Марчук Ірина Петрівна – начальник Управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної у м. Чернігові ради.
6. Сусоєнкова Анжеліка Олексіївна – дизайнер, співзасновник Міжнародної асоціації дизайнерів “АРТ – БІСЕР”, засновник школи “Гра в бісер”.
7. Фрол Валентина Андріївна – директор Центру соціально-трудової реабілітації дітей-інвалідів, член ради громадської організації “Гіппократ”, голова обласної організації інвалідів.
8. Чистенко Інна Григорівна – викладач кафедри екологічної психології та психічного здоров’я ЧНПУ, практичний психолог ЗОШ №12.
Запрошуємо Вас взяти участь у чудовому святі! Вхід вільний.

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.

Енергостійкість бізнесу в дії…

Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55

Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.

Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47

З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44

Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа»

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54

Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.