Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 12:18:00

"Удосконалення взаємодії учасників процесу надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі"

04.12.2013   11:00Агенцiя

4 грудня в Чернігівському обласному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги Міністерства юстиції України проводиться Круглий стіл на тему: «Удосконалення взаємодії учасників процесу надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі».
Обговорюватимуться питання щодо удосконалення практики застосування кримінального процесуального законодавства на основі принципу верховенства права та інтересів справедливого правосуддя, а саме:
попередніх результатів дослідження проблемних питань, що виникають у сторони захисту в процесі застосування нового кримінального процесуального законодавства;
проблем, що виникають у процесі організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та пошук шляхів їх вирішення.
До участі запрошено представників Головного управління юстиції в області, Апеляційного суду Чернігівської області, органів прокуратури, СБУ, прикордонної служби, органів внутрішніх справ, Ради адвокатів та кваліфікаційно – дисциплінарної комісії адвокатури області, Чернігівського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокати Чернігівської області.

За результатами будуть видані Рекомендації учасників заходу.

Дата і час проведення: 4 грудня 2013 р. з 11:00 до 13:00
Місце проведення: м. Чернігів, вул..П’ятницька, 39, Чернігівський обласний центр з надання БВПД, 6-й поверх, зал № 608.

Тел. для довідок (0462) 651-477, (0462) 651-476 -цілодобово
Електронна пошта: chernihiv.office@legalaid.gov.ua
 

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.