Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 березня, 20:50:53

Прес-конференція щодо ситуації з благодійністю в школі-інтернат імені Ю. Коцюбинського в м. Чернігові

26.11.2013   14:00Агенцiя

26 листопада об 14:00 в дискусійному клубі «Експертна думка» (вул. Г.Полуботка, 6А) відбудеться прес-конференція присвячена скандальній ситуації з благодійністю в школі-інтернаті імені Ю. Коцюбинскького.
У рамках прес-конференції відбудеться обговорення причин скандалу, присутні ознайомляться з реальними потребами дітей школи-інтернат, фактами наданої допомоги та приховуванням інформації від громадськості.
В процесі зустрічі будуть надані відповіді на запитання та обговорена стратегія дій громадськості для задоволення потреб вихованців інтернату у повному обсязі та в найкоротші терміни.
Учасники заходу : автор благодійного проекту Андрій Хілько, журналісти електронних та друкованих ЗМІ.

Останні новини Чернігівщини

Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості

Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості 14:10

Після демобілізації з лав ЗСУ та повернення до цивільного життя ветеран війни з Прилуччини Валентин Соляник отримав нову можливість для професійної реалізації. Знайти роботу йому допомогли фахівці служби зайнятості у співпраці з місцевим роботодавцем.

Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян

Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян 13:06

Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань, відділу протидії кіберзлочинності, співробітників Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» та СБУ, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинного угрупування, яке налагодило шахрайську схему із заволодіння грошима громадян.

У січні-лютому 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 1,9 мільярдів гривень податків та зборів 12:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-лютий 2026 року надійшло 1,9 млрд грн від сплати податків і зборів.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:03

Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 14 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

16 березня: цей день в Україні і світі

16 березня: цей день в Україні і світі 08:17

День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини