Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 10:06:32

Круглий стіл “Створення Методики, яка дозволить громадськості аналізувати діяльність тендерних комітетів”

15.12.2011   11:00Агенцiя

У четвер о 11:00 в приміщенні готелю профспілкових організацій (вул. Шевченко 105-А, аудиторія № 202) відбудеться круглий стіл “Створення Методики, яка дозволить громадськості аналізувати діяльність тендерних комітетів головних розпорядників бюджетних коштів у освітянській сфері, в процесі планування та здійснення ними процедур із придбання товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти”.

Метою круглого столу є представлення результатів аналізу діяльності тендерних комітетів головних розпорядників бюджетних коштів в сфері освіти, їх обговорення та визначення сильних та слабких сторін цього процесу.

Програма заходу передбачає виступи громадських аудиторів, представників органів влади, депутатського корпусу, громадськості.

Під час круглого столу будуть презентовані попередні результати збору інформації з приводу тендерних закупівель в галузі освіти, які проводились шляхом інформаційних запитів по Чернігівській області.

Круглий стіл відбудеться за адресою:
м. Чернігів, Готель профспілкових організацій (вул. Шевченко 105-А, аудиторія №202)

Початок о 11:00.

За додатковою інформацією звертайтеся до координатора заходу Семененка Сергія за телефоном: 097-779 31 85

Останні новини Чернігівщини

Мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали 07:36

Надія Миколаївна прийшла допомогти розбирати завали будинку, в якому мешкала родина його учня. Жінка на рівні з чоловіками розгрібає згарище. Каже, відгукнулася на прохання взяти участь у толоці на Бобровиці.

4 липня - цей день в Україні і світі

4 липня - цей день в Україні і світі 07:29

4 липня в Україні відзначають День Національної поліції та День судового експерта

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини