Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 12:19:35

Ярмарок вакансій “МедіаКар’єра” у Київському Палаці Спорту

25.10.2011   00:00Агенцiя

Одноденна виставка вакансій “МедіаКар’єра” відбудеться у вівторок, 25 жовтня у Київському Палаці Спорту в рамках виставки “День Кар’єри”.
Виставка “МедіаКар’єра” надає можливість медіакомпаніям презентувати свої вакансії, а студенткам/студентам і молодим спеціалісткам/спеціалістам – знайти роботу та отримати відповіді на всі питання від роботодавців/роботодавиць у безпосередньому спілкуванні. Організатор виставки “МедіаКар’єра”: Індустріальний Телевізійний Комітет.
Мета виставки:
– Сприяти відкритості ринку праці медіаіндустрії;
– Надати доступ до широкого кола студентів та випускників кращих навчальних закладів Києва, а також до молодих спеціалістів з досвідом роботи;
– Створити необхідні умови студентам та молодим спеціалістам для ознайомлення з наявними вакансіями та умовами праці від провідних компаній сфери медіа.
Вхід для студенток/студентів та молодих спеціалісток / спеціалістів вільний. Участь для компаній – платна.
За детальною інформацією звертайтесь до Ярослави Антіпіної за телефоном +38 044 353 13 98 або e-mail: Yaroslava.Antipina(at)itk.ua
Реєстраційна форма для компаній: http://itk.ua/ru/page/media-career/

Вхід  для студентів та молодих спеціалістів вільний. Участь для компаній - платна.
За детальною інформацією звертайтесь до Ярослави Антіпіної за телефоном +38 044 353 13 98 або e-mail: Yaroslava.Antipina@itk.ua

 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:27

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23

Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.

Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22

Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.

11 червня: цей день в Україні і світі

11 червня: цей день в Україні і світі 08:20

День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48

Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.