Тридцять четверта сесія Чернігівської міської ради
Пленарне засідання розпочнеться 29 жовтня о 10 годині в залі засідань міської ради (м. Чернігів, вул. Магістратська, 7).
На розгляд сесії вносяться питання:
1. Про організаційні питання діяльності виконавчих органів Чернігівської міської ради.
2. Про внесення змін та доповнень до Програми стабілізації і розвитку міського електричного транспорту м. Чернігова на 2007 – 2015 роки.
3. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 26 грудня 2012 року “Про міський бюджет на 2013 рік” (28 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (29 сесія, 30 сесія, 31 сесія, 32 сесія, 33 сесія 6 скликання).
4. Про реорганізацію закладів охорони здоров’я Чернігівської міської ради.
5. Про затвердження Положення Про Чернігівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
6. Про знесення будівель і споруд.
7. Про проведення експертної оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення.
8. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою про передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), будівництва індивідуальних гаражів.
9. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, будівництва і обслуговування індивідуальних гаражів та городництва.
10. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам.
11. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам.
12. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою та надання, передачу земельних ділянок юридичним та фізичним особам.
13. Про депутатські запити.
14. Різне.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02
Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.
Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38
До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.
Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36
Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».
Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.
Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50
Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною