Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 вересня, 22:08:20

Тренінг з використання даних для прийняття рішень у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу

17.10.2013   09:30Агенцiя

17-18 жовтня 2013 р. відбудеться робоча зустріч організацій-партнерів проекту USAID «RESPOND» у Чернігівській області, присвячена використанню стратегічної інформації на регіональному рівні для прийняття рішень у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу.  Мета зустрічі: посилення потенціалу регіональних посадовців та фахівців, які залучені до заходів з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, щодо застосування даних моніторингу і оцінки для обґрунтування та підготовки управлінських рішень.
В рамках зустрічі буде проведено тренінг з використання даних для прийняття рішень, одним із основних завдань якого є формування навичок визначення потреби в даних для прийняття рішення, їх аналізу, інтерпретації та презентації. До участі у тренінгу запрошуються члени координаційних рад з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу, представники неурядових організацій та інших зацікавлених сторін.
За результатами тренінгу членам координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу буде запропоновано підготувати декілька концепцій заявок на отримання гранту від проекту USAID «RESPOND».
Адреса проведення тренінгу: м. Чернігів, вул. Т. Шевченка 103 А, готель «Парк-готель».
Початок тренінгу 17 жовтня о 9.30.

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.