Прес-брифінг з нагоди старту ініціативи
На саміті Східного партнерства, який відбудеться у Вільнюсі 28-29 листопада цього року, вирішуватиметься доленосне питання подальшого цивілізаційного розвитку України – чи буде підписана Угода про асоціацію з Європейським Союзом?
28 серпня у Києві був проголошений старт всеукраїнської ініціативи «Підпису – ЄС!», що спрямована на підтримку підписання Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом.
Прес-брифінг з нагоди старту ініціативи в Чернігові відбудеться у вівторок 15 жовтня о 14.00 в офісі прес-клубу “Чиста політика” за адресою вул. Полуботка, 6А.
На прес-брифінгу відбудеться виступ відомих експертів та громадських діячів міста, а також презентація інфографіки щодо переваги підписання Угоди про Асоціацію України з ЄС.
Мета громадської акції «Підпису – ЄС!»:
Підтримати владу у намірі підписати Угоду про асоціацію з ЄС;
Об’єднати людей і владу на шляху до ЄС і показати, що у цьому питанні всі однодумці;
«Зацементувати» вибір громадян на користь ЄС.
На заході організатори більш детально розкажуть про заходи, які відбуватимуться в процесі акції.
Ініціатори проведення акції відомі журналісти і громадські активісти, представники громадських організацій «Ми - європейці», «Молодь Демократичного Альянсу» та «Центр UA».
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).