Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 жовтня, 18:59:05

Презентація нового видання “Літопис доль та днів минулих”

17.10.2013   11:00Агенцiя

17 жовтня ц.р. об 11.00 г. в обласній науковій бібліотеці ім. В.Г. Короленка краєзнавці району презентують нове видання “Літопис доль та днів минулих”. Упорядники книги – Ганна Андруг-Дараган, Сергій Горобець та Андрій Курданов. До 600 сторінкового видання увійшли матеріали про людей, які народилися чи працювали в селах району та здобули визнання за свою працю. Також буде презентовано 8 збірник відеоматеріалів з історії Чернігівського району.
Захід відбудеться в рамках засідання обласного читацького клубу “Краєзнавець”. Президент цього клубу професор, голова Чернігівської обласної організації Національної Спілки краєзнавців України О.Б. Коваленка презентує унікальні світлини “Пам’ятки Седнева на малюнках і світлинах із зібрання Стефана Таранушенка”, які в рік 1025 річниці хрещення Русі підготовлені до видання Національним архітектурно-історичним заповідником “Чернігів стародавній”, Інститутом рукопису Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського НАН України та Чернігівською обласною організацією Національної Спілки краєзнавців України.  

Останні новини Чернігівщини

Особи з інвалідністю з числа учасників АТО/ООС запрошуються до участі у соціальних проєктах «Професія для життя» та «Повернувся з АТО – повернись до життя» 14:34

З метою професійної орієнтації та набуття необхідних знань, соціалізації й адаптації до суспільства учасників АТО/ООС з інвалідністю, поліпшення фізичного та психологічного стану осіб з інвалідністю шляхом професійного навчання 04 листопада 2021 року заплановано початок реалізації двох всеукраїнських проєктів, спрямованих на підвищення рівня адаптації та соціалізації осіб з інвалідністю.

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 14:32

26 жовтня Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації буде проводитись комплексна технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та учбових повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу 14:23

Заміна ділянки магістрального водопроводу діаметром 500 мм по вулиці Пушкіна від перехрестя з вулицею Гетьмана Полуботка до вулиці Коцюбинського виконується за планом і добігає кінця. Роботи виконуються силами КП «Чернігівводоканал».

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних 14:14

Через погіршення епідемічної ситуації, а саме збільшення рівня захворюваності на COVID-19 та випадків госпіталізації кількість звернень до швидкої допомоги зростає з кожним днем. Їх кількість доходить до тисячі на добу.

На Чернігівщині планують побудувати 95 свердловин для забезпечення жителів області якісною питною водою

На Чернігівщині планують побудувати 95 свердловин для забезпечення жителів області якісною питною водою 14:08

Відповідну ініціативу підтримали сьогодні депутати на пленарному засіданні шостої сесії обласної ради восьмого скликання, проголосувавши за програму «Питна вода Чернігівської області на 2022-2026 роки». Її мета — забезпечити місцевих жителів якісною питною водою в необхідних обсягах.