Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 червня, 10:19:15

Виставка “Пантеон великих” у Чернігові

14.12.2011   12:00Агенцiя

Національний архітектурно-історичний заповідник “Чернігів стародавній” презентує унікальну виставку посмертних масок видатних особистостей ХІХ-ХХ ст. із колекції Музея Однієї Вулиці міста Києва. Відкриття виставки “Пантеон великих” відбудеться 14 грудня о 12 годині в Колегіумі (на Валу).

В експозиції представлено 35 посмертних масок:

– видатних політичних діячів: Володимира Леніна і Йосипа Сталіна, Степана Бандери і Симона Петлюри;

– полководців: Напелеона Бонапарта і Олександра Суворова, Петра І і Карла ХІІ, маршалів Василя Блюхера і Юзефа Пілсудського, Михайла Фрунзе і Григорія Котовського;

– відомих поетів і письменників: Михайла Булгакова і Миколи Гоголя, Аліг’єрі Данте і Федора Достоєвського, Сергія Єсеніна і Олександра Пушкіна, Льва Толстого і Тараса Шевченка, Володимира Маяковського;

– талановитих художників: Михайла Врубеля і Миколи Ґе, Василя Сурикова;

– визначних композиторів і співаків: Ференца Ліста і Фредеріка Шопена, Петра Чайковського, Федора Шаляпіна і Володимира Висоцького;

– академіка і лауреата Нобелівської премії миру Андрія Сахарова, церковного діяча, неперевершеного письменника та публіциста Олександра Меня; американського гангстера Джона Діллінджера.

Виставка “Пантеон великих” працюватиме у приміщенні Колегіуму (на Валу) з 14 грудня 2011 р. до 1 лютого 2012 року з 9.00 до 17.00.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів 09:38

Некомерційна організація ЛОК - Львівський Оборонний Кластер за фінансової підтримки компанії "N-iX" та за сприянням Юрія Хоменка передали військовослужбовцям Північного об’єднання Нацгвардії України 50 бронежилетів з пластинами 6 класу захисту.

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги 09:25

Олег, ще до початку повномасштабного вторгнення росії, отримав досвід ведення бойових дій на Донбасі. Тому він не вагаючись пішов воювати за рідну Чернігівщину.

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників 08:48

У нинішній нелегкий час кожен з нас може бути корисним суспільству. Є медична освіта? Тоді вас чекають у медзакладах області!

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові 08:43

Більше місяця в облозі і під постійними обстрілами. Серед наслідків для Чернігова — кілька тисяч пошкоджених багатоповерхівок і приватних будинків

30 червня - цей день в Україні і світі

30 червня - цей день в Україні і світі 08:41

30 червня у світі відзначають Міжнародний день парламентаризму, Міжнародний день астероїда, Міжнародний фестиваль джазу у Монреалі, Міжнародний день боротьби зі сколіозом і День соцмереж.