Засідання за “круглим столом” щодо обговорення проблемних питань ринку у сфері підключення об’єктів містобудування
Засідання за “круглим столом” щодо обговорення проблемних питань ринку у сфері підключення об’єктів містобудування, у тому числі об’єктів житлового будівництва, до інженерних мереж електро-, газо-, тепло-, водопостачання і водовідведення.
Зал засідань № 2 облдержадміністрації.
Початок о 12:00.
Останні новини Чернігівщини
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.