Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 10:24:55

Спільне засідання постійних комісій обласної ради

16.10.2013   11:00Агенцiя

16 жовтня об 11 годині в адмінбудинку обласної ради (зал засідань президії Чернігівської обласної ради, 6 поверх) за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 43 відбудеться спільне засідання постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів і постійної комісії з питань охорони здоров’я та захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС.

Депутати планують розглянути наступні питання:
1. Про сучасний стан земельних ділянок під сміттєзвалищами, законність їх існування, вплив на навколишнє природне середовище, проблеми та шляхи вирішення.
2. Про розгляд пропозицій головного управління юстиції у Чернігівській області по вдосконаленню чинного законодавства стосовно державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Про дотримання вимог земельного законодавства при наданні (передачі) у власність, користування (в тому числі оренду), при відчуженні та зміні цільового призначення земельних ділянок юридичними та фізичними особами.
3. Інформація Деснянського басейнового управління водних шляхів щодо виконання Регіональної цільової програми розвитку водного господарства Чернігівської області на період до 2021 року.
4. Інші питання.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:53

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 листопада по 8:00 30 листопада 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року 07:45

У січні–вересні 2021р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 4,2 млрд.грн капітальних інвестицій. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА 07:27

За ініціативи начальника Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимира Нідзельського розроблений унікальний проєкт – інтерактивна карта поліцейських станцій у територіальних громадах Чернігівщини.

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо 07:22

Чому Україна стала близькою для Мейса? Чому саме цій людині з іншого континенту та культурного середовища судилося стати одним з перших, хто на високому науковому рівні розповів Україні та світові про трагедію Голодомору? Чому ми мусимо читати публіцистику Мейса знову і знову?

30 листопада - який день, свято та прикмети

30 листопада - який день, свято та прикмети 07:19

У цей день світ відзначає день свійських тварин, день слонів "Слоновін", день захисту інформації, день пам'яті жертв застосування хімічної зброї, міжнародний день "Міста за життя".