Нагородження переможців конкурсу студентських робіт "Згадаймо їх поіменно!"
19 вересня о 12.00 в дискусійному клубі «Експертна думка» відбудеться нагородження переможців конкурсу студентських робіт до 70-річчя визволення Чернігова від фашистських загарбників «Згадаймо їх поіменно!» за підтримки першого заступника Чернігівського міського голови Сергія Андроса та депутатів Чернігівської міської ради.
Роботи приймалися до 15 вересня 2013, 16-17 вересня проходить смс-голосування за найбільш вподобані твори.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.