Кава з джазом
Запрошуємо вас на каву з джазом – щоб розповісти про підготовку до вже четвертого міжнародного фестивалю Chernihiv Jazz Open. Ця яскрава музична подія відбудеться в нашому місті наприкінці вересня – в останній його уік-енд.
Вашими співрозмовниками за кавою стануть директор творчої агенції Che studio Олександра (Леся) Федоренко, арт-директор фестивалю Дмитро Коровін, музиканти – учасники запального свінгового колективу Big Jump Band та представник генерального партнера фестивалю – директор чернігівського відділення «САН ІнБев Україна» пан Юрій Шевченко.
Чекаємо на вас у четвер, 5 вересня, о 12.00, на гостинній терасі ресторану «Велюров».
Останні новини Чернігівщини
Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28
Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.
Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24
Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».
Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22
Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.
Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21
Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.
Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19
Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.