Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 березня, 13:03:27

Відкриття Консультаційного центру УДСНС України у Чернігівській області

28.08.2013   11:00Агенцiя

28 серпня об 11:00 у м. Чернігів (прос-т Миру, 190-А) відбудеться урочисте відкриття Консультаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області.
В ньому чергуватимуть досвідчені фахівці, які зможуть відповісти громадянам на будь-які запитання у сфері діяльності Державної служби України з надзвичайних ситуацій, а вразі необхідності - залучити до надання консультацій фахівців та експертів інших підприємств, установ і організацій. Консультації надаватимуться безкоштовно як юридичним, так і фізичним особам.
Крім того, не обов’язково приїздити на консультацію особисто. Поставити запитання і отримати відповідь можна за допомогою телефону (0462) 96-86-15 або електронної пошти ( konscentr@i.ua ). Фахівці центру працюватимуть, спираючись на чинне законодавство України, що регламентує роботу із зверненнями громадян.
У відкритті Консультаційного центру візьмуть участь керівництво Держслужби з надзвичайних ситуацій України та Управління ДСНС України у Чернігівській області.
Акредитація журналістів  триватиме до 13:00 27 серпня за тел. (0462) 65-25-43.

Останні новини Чернігівщини

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42

У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36

З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:31

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.