В управлінні ДПтС у Чернігівській області відбудеться прес-конференція начальника управління з нагоди презентації відомчого періодичного видання
20 серпня в приміщенні управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області (м. Чернігів, вул. Комсомольська, 4) відбудеться прес-конференція начальника управління Олександра Доробалюка з нагоди презентації відомчого періодичного видання управління ДПтС України в Чернігівській області «Пенітенціарій Чернігівщини».
Заходи будуть проходити за участю представників Чернігівської обласної прокуратури, Головного управління юстиції в області, представників Чернігівської обласної Державної адміністрації та міської ради.
Початок прес-конференції об 11:00 год.
Запрошуємо представників ЗМІ та громадськості приєднатись до урочистостей.
Контактна особа: старший інспектор по зв’язкам із ЗМІ та громадськості управління ДПтС України в Чернігівській області Ксенія Ісаєнко, тел. (093) 850-78-47, (04622) 441-85.
Останні новини Чернігівщини
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє
День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25
У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.
Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32
Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.
За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11
За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.
“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41
Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.