"Птахи-діви з давніх сказань". Декоративний розпис Тетяни Стадниченко
4 червня о 15-00 у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбудеться відкриття виставки декоративного розпису «Птахи-діви з давніх сказань». Декоративний розпис Тетяни Стадниченко.
Тетяна Петрівна Стадниченко- майстер декоративного розпису, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Народилася 25 квітня 1974 року й мешкає у Чернігові. Уже третій рік вона є керівником студії художнього розпису Центру народних ремесел для дітей та юнацтва в Чернігові. Майстриня бере участь у багатьох обласних та всеукраїнських виставках і фестивалях декоративно-ужиткового мистецтва, а її вихованці неодноразово були переможцями конкурсів. Захоплюється різними видами розпису на дереві: Петриківським, Городецьким, Хохломським, створюючи свій авторський оригінальний і неповторний стиль. На виставці представлені роботи у техніці декоративного розпису, котрі зображають реальних (солов’ї, сови, лелеки) і фантастичних птахів з давньоруських міфів, легенд і сказань (сирин, алконост, гамаюн, птах щастя, жар-птиця). Роботи, представлені на на виставці створені в 2009-2013 роках.
Ласкаво просимо!
Адреса музею: м. Чернігів, вул Горького, 6 Телефони: 77-46-16, 64-70-06
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.