Виїзне засідання постійної комісії облради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів
29 травня у Носівському районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів.
Початок об 11.00 у приміщенні районної ради.
На засіданні комісії планується розглянути наступні питання:
1.Про стан розвитку, проблеми та перспективи діяльності і участь користувачів мисливських угідь Носівського району у соціально-економічному розвитку місцевих територій.
2.Про ситуацію в області щодо надання у власність (користування) земельних ділянок державної власності.
3.Про стан укладання договорів оренди земельних ділянок (паїв) та стан державної реєстрації прав оренди земельних ділянок (паїв) у Чернігівській області, зокрема, у Носівському районі та інші питання.
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.