У рамках Міжнародного дитячого свята “Слов’янської дружби джерело – 2013”
У рамках Міжнародного дитячого свята “Слов’янської дружби джерело – 2013”:
– міжнародний лідерський форум “Нове покоління обирає” (презентація соціальних проектів);
– міжнародні майстер-класи за різними видами декоративно-ужиткового мистецтва “Калейдоскоп майстерності”;
– виставка робіт вихованців позашкільних закладів Чернігівської області “Місто майстрів”;
– спортивно-ігрова естафета “Слов’янські розваги”;
– фотовиставка “Світ творчості”.
Організатори: управління освіти і науки облдержадміністрації, позашкільні навчальні заклади. м.Чернігів, обласний палац дітей та юнацтва. За окремим планом.
Останні новини Чернігівщини
Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44
Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.
Митрополит Епіфаній звершив Божественну літургію в Катерининському соборі Чернігова 12:42
Предстоятель Православної Церкви України, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній сьогодні перебував у Чернігові.
Троє постраждалих – армія рф продовжує атакувати місто Чернігів 12:26
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом воєнного злочину (ч. 1 ст. 438 КК України).
“Любов карпатських гір” у філармонійному центрі 12:24
Вечір у звичайному карпатському селі. Люди збираються на вечорниці — співають, хоровод водять, веселяться.
Валерій Власенко виборов бронзу чемпіонату Європи з паранастільного тенісу в Швеції 12:23
З 20 до 25 листопада у шведському місті Хельсінборг відбувається чемпіонат Європи ITTF European Para Championships 2025.