Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 жовтня, 19:06:54

Громадськість Чернігова вимагає від влади прибрати намет від храму Св. Катерини

24.05.2013   12:00Агенцiя

Громадська акція за участю патріотів Чернігова, відомих діячів, громадських активістів і звичайних людей, мета якої – добитися виконання законів України, а саме – нарешті прибрати незаконно встановлені релігійні споруди з території Національного архітектурно-історичного заповідника “Чернігів стародавній”, відбудеться 24 травня о 12.00 в конференц-залі готелю “Україна”.
За ініціативою Костянтина Іванова Медіа-центр «Моє місто» запросив чернігівців підписати та відправити відповідні звернення до мера Чернігова, начальника УМВС в Чернігівській області, прокуратури.
Для того, щоб прибрати споруди, що плюндрують не тільки символ нашого міста - храм Св. Великомучениці Катерини, а весь старовинний Вал, є всі законні підстави. Йдеться про порушення цілого ряду законів і нормативних актів (зокрема, пункту 5.5. Статуту заповідника, затвердженого наказом Мінкультури від 07.05.2012 р. № 447; ст. 6-1, ч. 4 ст. 33 Закону України «Про охорону культурної спадщини»; Закону України «Про пожежну безпеку», Правил пожежної безпеки в Україні; п. 10.11 «Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Чернігова» тощо.

Увага! Громадська акція відбудеться 24 травня, вона не матиме жодного політичного чи релігійного забарвлення! Мова лише про виконання законів України та наведення порядку на території Валу – туристичної перлини Чернігова. Приєднуйтеся!

Останні новини Чернігівщини

Особи з інвалідністю з числа учасників АТО/ООС запрошуються до участі у соціальних проєктах «Професія для життя» та «Повернувся з АТО – повернись до життя» 14:34

З метою професійної орієнтації та набуття необхідних знань, соціалізації й адаптації до суспільства учасників АТО/ООС з інвалідністю, поліпшення фізичного та психологічного стану осіб з інвалідністю шляхом професійного навчання 04 листопада 2021 року заплановано початок реалізації двох всеукраїнських проєктів, спрямованих на підвищення рівня адаптації та соціалізації осіб з інвалідністю.

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 14:32

26 жовтня Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації буде проводитись комплексна технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та учбових повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу 14:23

Заміна ділянки магістрального водопроводу діаметром 500 мм по вулиці Пушкіна від перехрестя з вулицею Гетьмана Полуботка до вулиці Коцюбинського виконується за планом і добігає кінця. Роботи виконуються силами КП «Чернігівводоканал».

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних 14:14

Через погіршення епідемічної ситуації, а саме збільшення рівня захворюваності на COVID-19 та випадків госпіталізації кількість звернень до швидкої допомоги зростає з кожним днем. Їх кількість доходить до тисячі на добу.

На Чернігівщині планують побудувати 95 свердловин для забезпечення жителів області якісною питною водою

На Чернігівщині планують побудувати 95 свердловин для забезпечення жителів області якісною питною водою 14:08

Відповідну ініціативу підтримали сьогодні депутати на пленарному засіданні шостої сесії обласної ради восьмого скликання, проголосувавши за програму «Питна вода Чернігівської області на 2022-2026 роки». Її мета — забезпечити місцевих жителів якісною питною водою в необхідних обсягах.