Навіщо Україні та Чернігівщині потрібне агрострахування?
У середу, 12 жовтня об 11.00 відбудеться засідання Чернігівського прес-клубу реформ, під час якого йтиметься про можливості якісного агрострахування та реальна потреба в ньому. З журналістами зустрінуться Олександр Савченко – заступник начальника головного управління агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації, представники Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України, проекту Міжнародної Фінансової Корпорації „Розвиток агрострахування в Україні”, страхових компаній, сільгоспвиробників та громадських організацій, які опікуються питаннями агрострахування та агровиробництва.
Питання, що розглядатимуться:
· результати діяльності страхових компаній на ринку агрострахування України в поточному році;
· можливості страхування озимих культур за світовими стандартами;
· спроможність сучасного та якісного агрострахування вплинути на подальший розвиток українського агровиробництва;
· якісне агрострахування як інструмент управління ризиками банківської установи, що має стати вагомим чинником одержання сільгоспвиробниками банківських кредитів;
· міфи щодо дороговизни якісного агрострахування та можливості його здешевлення за рахунок запровадження державою механізму субсидування частини страхових внесків, які сплачують сільгосптоваровиробники;
· місце та роль якісного агрострахування в новітній аграрній політиці, яка формується в Україні.
Місце проведення прес-конференції:
Федерація профспілкових організацій, (наступна будівля за облдержадміністрацією)
м. Чернігів, вул. Шевченка, 5, 4-ий поверх, зала президії профспілок
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).