Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 20:46:41

Прес-конференція за участю керівництва Управління ДСНС України у Чернігівській області

29.04.2013   15:00Агенцiя

29-го квітня о 15:00 в Управлінні ДСНС України у Чернігівській області (м. Чернігів, пр-т Миру, 190-А) відбудеться прес-конференція за участю начальника полковника служби цивільного захисту Вадима Володимировича Шулюка та керівництва управління.

Під час прес-конференції будуть розглянуті питання попередження лісових пожеж, недопущення спалювання сухої трави й рослинності, а також готовності підрозділів УДСНС до дій за призначенням під час Великодня,  святкових і вихідних днів.

Акредитація журналістів триває до 14:00 29 квітня 2013 року у відділі роботи із ЗМІ та громадськістю Управління ДСНС України у Чернігівській області за тел. (04622) 65-25-43.

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression