Щорічний квітневий "зелений" суботник
Сьогодні на карті України з'являться нові зелені листочки - саме так на сайті всеукраїнського суботника, який щорічно проводить ПриватБанк, позначені місця його проведення в більше ніж 1 500 українських міст. 13 квітня о ході всеукраїнського суботника банкіри, клієнти та партнери банку будуть прибирати і озеленювати найпопулярніші серед городян парки, сквери, набережні та зони відпочинку.
Штабами суботника, відповідальними за організацію його проведення, стануть 3950 відділень банку по Україні. А підтримати ініціативу банку пропонують всім бажаючим.
"13 квітня - це всесвітній день рок-н-ролу, і ми запрошуємо отримати повний драйв від суботника та гарного настрою як співробітників банку, так і всіх інших городян, - говорить голова правління ПриватБанку Олександр Дубілет. - Суботник - це прекрасна традиція і вона щороку знаходить все більшу підтримку в країні. В минулому році я разом з моїм молодшим сином із задоволенням посадив кілька дерев на новій алеї в Дніпропетровську, а допомагали нам жителі довколишніх будинків ".
Торік у суботнику взяли участь понад 150 тисяч осіб з 1360 міст України, а також Росії, Латвії, Грузії та Португалії. За підсумками "зеленої" ініціативи банку було прибрано 500 тисяч гектарів міських парків і зон відпочинку, вивезено 1500 тонн сміття, висаджено 20 000 молодих саджанців (це майже 20 гектарів лісу) і навіть знешкоджена бойова граната, знайдена біля обласної лікарні Черкас. Разом з банком проводять свої суботники багато великих підприємств, в числі яких сотні українських компаній, бюджетні підприємства, металургійні заводи та футбольні клуби.
У "зеленому" суботнику може взяти участь кожен. Для цього достатньо зареєструватися на сайті nasubbotnik.com.ua, де можна вибрати своє місто і "точку збору" на суботник, звернутися до найближчого відділення ПриватБанку або Сервісний центр за номером 0800500003.
У Чернигові суботник пройде в таких місцях - вул. Серьожнікова,6
У Прилуках суботник пройде в таких місцях - вул.Переяславська, 59, вул.Вокзальна,6, вул.Київська, 176 б.
У Ніжині суботник пройде в таких місцях- вул. М.Заньковецької, 4, вул. М.Гоголя, 2а
У Славутичі суботник пройде в таких місцях- пр-т Дружби Народів, 11
У Новгород-Сіверську суботник пройде в таких місцях- вул.Леніна, 2а
Приєднуйтесь до нас, разом зробимо наше місто чистішим!
З повагою, Вівденко Антоніна
контакти (0462)600-408, 063-373-44-46, 050-264-81-62
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові під час дронової атаки 12 жовтня поранено п’ятьох цивільних 11:21
Протягом минулої доби ворог 36 разів обстрілював Чернігівщину. Під атаками – 23 населені пункти. Більшість обстрілів – переважно FPV-дрони та скиди з БпЛА у прикордонні. Також армія рф застосовувала ударні дрони різних модифікацій.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
"Любеч. Ілюстрована історія" презентована в бібліотеці 11:09
9 жовтня 2025 року у межах засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація науково-популярного видання "Любеч. Ілюстрована історія", авторами якої є любечани Сергій Граб та Анатолій Федорченко.
Infocrime Чернігів: маніпуляції та фейки вересня 11:06
За перший місяць моніторингу проєктом Infocrime Чернігів було виявлено 273 матеріали, що містять ознаки маніпуляцій або є фейками.

Пільги на комуналку для військових із Чернігова: хто має право та як оформити — пояснюють юристи 10:53
Чернігівці військові, які боронять Україну та мають статус учасників бойових дій, можуть отримати знижку на оплату комунальних послуг. Як оформити пільгу та які документи потрібні — роз’яснюють експерти Юридичного Гончаренко центру.