“Актуальний стан аптечної справи на Чернігівщині”
Чергове засідання прес-клубу “Ділове слово” Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, що відбудеться у вівторок, 16 квітня об 11:00 в залі засідань за адресою: м. Чернігів, вул. Бєлінського, 11.
Тема засідання – “Актуальний стан аптечної справи на Чернігівщині”.
Інформуватимуть: начальник Державної служби з лікарських засобів у Чернігівській області Світлана Соколова, заступник начальника Держлікслужби в області Антоніна Вакуленко, завідуюча сектором державного контролю у сфері обігу лікарських засобів та медичної продукції Олена Мішура.
Учасники засідання планують поінформувати присутніх про роботу аптечних закладів в області, реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою, результати діяльності Державної служби з лікарських засобів у Чернігівській області за І квартал 2013 року.
Останні новини Чернігівщини
Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38
У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16
Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.
Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55
26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.