Прес-конференція до 20-ї річниці Всеукраїнського референдуму про незалежність України
29 листопада у Чернігові в приміщенні колишнього обласного штабу референдуму 1 грудня 1991 року проводитиметься прес-конференція до 20-ї річниці Всеукраїнського референдуму.
У заході братимуть участь майже всі члени штабу з організації референдуму на Чернігівщині. Буде розгорнуто виставку документів і фотографій того часу.
Місце проведення: м. Чернігів, офіс Чернігівської обласної організації Української народної партії на вул. Щорса, 4.
Початок заходу: об 11.00 29 листопада.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.