Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 3 липня, 06:50:59

Прес-конференція народних депутатів України Олеся Донія і Олександра Бригинеця

26.03.2013   14:00Агенцiя

У КМЦ "Інтермеццо" відбудеться прес-конференція народних депутатів України Олеся Донія і Олександра Бригинеця присвячена проведенню круглого столу "Збереження історичної та архітектурної спадщини" у рамках виїзного засідання Комітету Верховної Ради з питань культури і духовності.
У вівторок, 26 березня о 14.00 год. у приміщенні культурно-мистецькому центрі "Інтермеццо" (Чернігів, вул. Тараса Шевченка, 9) відбудеться прес-конференція народних депутатів України Олеся Донія та Олександра Бригинця які цього дня проведуть у Чернігові відкрите виїзне засідання Комітету Верховної Ради з питань культури і духовності.
Мета заходу - ознайомлення з проблемами збереження історичної та архітектурної спадщини Чернігівщини; обговорення з громадою міста суспільно-важливих питань у сфері культури, зокрема запровадження дієвого механізму захисту пам'яток  та прийняття його  Верховною Радою України на законодавчому рівні для подальшої реалізації по всій Україні.
Додаткова інформація за тел. + (063) 236-18-03

Останні новини Чернігівщини

За півроку в пологовому будинку Чернігова народилося 954 дитини 17:39

Упродовж червня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради з’явилося на світ 140 немовлят: 64 дівчинки та 76 хлопчиків.

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів 16:48

Це не той «топ-5», який ми би хотіли написати, але він вартий вашої уваги більше, ніж будь-що інше.

Прилуцькі поліцейські нагадують дітям про безпеку в Інтернеті під час літніх канікул 16:17

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції провели профілактичний захід на вулицях міста. Під час спілкування з дітьми вони роздали інформаційні листівки з порадами щодо безпечної поведінки в Інтернеті.

У Чернігівській ОВА родинам полеглих захисників передали 67 посмертних нагород 15:36

Державні нагороди і відзнаки від військової частини отримали сім’ї полеглих оборонців.

На Чернігівщині передали військовим 10 генераторів від німецьких благодійників 14:52

У межах тристороннього меморандуму – між Чернігівською ОВА, Благодійним фондом «Help-Ua» та німецькою доброчинною організацією «Україна. Допомога. Брайтшайд імені Святого Лаврентія» – передали одній із військових частин 10 генераторів.