Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 жовтня, 19:36:03

Прес-конференція "Найкращі кікбоксери України об'єднуються навколо розвитку міста та благодійної мети"

22.02.2013   12:00Агенцiя

22 лютого о 12:00 в Експертному клубі "Чиста політика" (вул. Полуботка 6-А) відбудеться прес-конференція на тему: "Найкращі кікбоксери України об'єднуються навколо розвитку міста та благодійної мети". Прес-конференція присвячена проведенню Чемпіонату України з кікбоксингу WPKA.

Учасники заходу:

1) Андрій Кужельний - депутат Чернігівської міської ради, Заслужений тренер України з кікбоксингу, Голова Всеукраїнської незалежної профспілки спортивних тренерів, інструкторів-методистів та професійних спортсменів;
2) Олександр Стецько - начальник відділу по фізичній культурі та спорту Чернігівської міської ради;
3) Юрій Єрмілов - Заслужений тренер України з кікбоксингу, тренер-викладач ФСТ "Колос", тренер Захара Водолазкіна;
4) Зоя Федорчук - представник мережі магазинів "Гранд Флора", генерального спонсору Чемпіонату України з кікбоксингу WPKA;
5) Роман Власенко - заслужений майстер спорту України, п'ятиразовий чемпіон Світу;
6) Віктор Кузьменко - майстер спорту України міжнародного класу, триразовий чемпіон Світу.

Останні новини Чернігівщини

Особи з інвалідністю з числа учасників АТО/ООС запрошуються до участі у соціальних проєктах «Професія для життя» та «Повернувся з АТО – повернись до життя» 14:34

З метою професійної орієнтації та набуття необхідних знань, соціалізації й адаптації до суспільства учасників АТО/ООС з інвалідністю, поліпшення фізичного та психологічного стану осіб з інвалідністю шляхом професійного навчання 04 листопада 2021 року заплановано початок реалізації двох всеукраїнських проєктів, спрямованих на підвищення рівня адаптації та соціалізації осіб з інвалідністю.

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 14:32

26 жовтня Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації буде проводитись комплексна технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та учбових повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу 14:23

Заміна ділянки магістрального водопроводу діаметром 500 мм по вулиці Пушкіна від перехрестя з вулицею Гетьмана Полуботка до вулиці Коцюбинського виконується за планом і добігає кінця. Роботи виконуються силами КП «Чернігівводоканал».

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних 14:14

Через погіршення епідемічної ситуації, а саме збільшення рівня захворюваності на COVID-19 та випадків госпіталізації кількість звернень до швидкої допомоги зростає з кожним днем. Їх кількість доходить до тисячі на добу.

На Чернігівщині планують побудувати 95 свердловин для забезпечення жителів області якісною питною водою

На Чернігівщині планують побудувати 95 свердловин для забезпечення жителів області якісною питною водою 14:08

Відповідну ініціативу підтримали сьогодні депутати на пленарному засіданні шостої сесії обласної ради восьмого скликання, проголосувавши за програму «Питна вода Чернігівської області на 2022-2026 роки». Її мета — забезпечити місцевих жителів якісною питною водою в необхідних обсягах.