Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 03:07:07

Приватна Олімпіада з англійської мови "Well done"

24.02.2013   12:30Агенцiя

24 лютого в стінах СШ№ 3 відбудеться приватна Олімпіада з англійської мови "Well done" для учнів 6 класів Чернігова. Організатори: Студія "РозУмка" в партнерстві з магазином "Америка" та International House Kyiv. Підтримку надають Чернігівська міська Ліга ділових і професійних жінок та Управління освіти міської ради.

Участь в олімпіаді - безкоштовна. Захід не має комерційної спрямованості і проводиться за рахунок організаторів. Його мета - привернути увагу учнів 6 класів до вивчення іноземних мов, заохотити та підтримати учнів у виконанні тестів, наближених до міжнародних (приміром, Key English Test), сприяти розвитку творчої ініціативи учнів.

За словами організаторів, подібні приватні олімпіади в Чернігові ще не проходили! Державних олімпіад для учнів 6-х класів взагалі немає, а от бажання випробувати свої сили та знання у дітей вже є. Це засвідчує широка зацікавленість та дострокове закінчення реєстрації через велику кількість бажаючих взяти участь в олімпіаді.

Контролювати виконання завдань і розподіляти місця буде поважне журі, до складу якого ввійдуть представники міського управління освіти, вчителі-методисти шкіл міста, керівник Студії "РозУмка" (педагог-філолог), іноземець - носій мови, представник великого концерну International House Kyiv.

Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами та цінними призами:
- Apple iPod shuffle за 1 місце;
- книги від International House Kyiv за перші три міста + 2 номінації;
- USB флеш-накопичувачі (всім учасникам, які пройшли в 2-й тур).
Всі учасники олімпіади також будуть нагороджені грамотами!

Увага! Час проведення заходу - з 9.00 до 13.30 (14.00).
Офіційне нагородження переможців проходитиме з 12.30 до 13.30 (в актовій залі СШ№ 3).
Журналісти матимуть змогу поспілкуватися з організаторами, членами журі та переможцями першої в Чернігові приватної олімпіади.
 

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ