Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 травня, 23:31:19

Міжнародний Форум на тему «Ревіталізація* в урбаністиці. Досвід та світові тенденції».

19.02.2013   11:00Агенцiя

В період з 18-21 лютого 2013 року в Чернігові відбудеться Міжнародний Форум в рамках транскордонного співробітництва на тему: «Ревіталізація в урбаністиці. Досвід та світові тенденції».
Передбачено участь у форумі делегації з м.Познань (Польща), Республіки Білорусь та Росії,  Київського інженерно-будівельного універсітету
Мета форуму. Знайомство зі світовими тенденціями ревіталізації в урбаністиці та  інтеграція молоді Чернігова та областей «Єврорегіону» в проектування ревіталізації бувших промислових територій Чернігівщини. Розширення  в транскордонному співробітництві Єврорегіону «Дніпро»  контактів співпраці  в малому та середньому бізнесі

План роботи:

19 лютого (місце проведення - конференц-зал Чернігівської обласної Ради)

11-00 - Пленарне засідання Міжнародного форуму «Ревіталізація в урбаністиці. Досвід та  тенденції» (доповіді, обговорення)

14-45 - Круглий стіл на тему:  Вплив урбаністики на роль міста в глобальному світі

20 лютого (місце проведення - виставковий зал Технопарку «Ремзавод», пр. Миру,194)

10-00 - інтерактивна  організаційно-творча гра студентської молоді з проектування ревіталізації в Чернігові

Додаткова інформація
В рамках співпраці з  м.Познань (Великопольске воєводство, Польща), яке розпочато  владними структурами Чернігівщини з 2003 року,  Чернігівська обласна агенція регіонального розвитку «Вектор»  впродовж 10 років є ініциатором  і організатором спільних заходів з польськими партнерами: організація візитів з метою вивчення досвіду та встановлення контактів співпраці; проведення круглих столів та культурно-освітніх заходів, та інше.
В 2012 році проводилась  активна співпраця з кафедрою архітектури технологічного  університету м. Познань. Ними розроблено архітектурні проекти-пропозиції ревіталізації помислових підприємств та представлені   в 70 плакатах  (А1) для обговорення в Чернігів. Під час Міжнародного Форуму відбудеться  презентація проектів розробниками.

ДОВІДКА
*Ревіталізація (від лат. re ... — відновлення та vita — життя, дослівно: повернення життя) — поняття, що використовується в науковій і практичній діяльності, яке характеризує процеси відновлення, оживлення, відтворення. Найчастіше поняття Ревіталізація використовують у медицині, архітектурі і техніці.
 

Останні новини Чернігівщини

Як пережили російську облогу чернігівські музеї? 10:35

Про те, як живуть музеї Чернігівщини рік після повномасштабного вторгнення — читайте у колонці Олі Носко для Суспільне Культура

Ревізори Чернігівщини у Військовій частині А2995 виявили факти недбалого ставлення до  військової служби

Ревізори Чернігівщини у Військовій частині А2995 виявили факти недбалого ставлення до військової служби 10:32

Під час проведення ревізії у Військовій частини А2995 за період з 01.01.2022 по 31.12.2022, встановлено низку порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів та інших порушень фінансової дисципліни на загальну суму понад 9 млн грн, а також неефективних управлінських рішень на суму майже 3 млн грн.

26 травня: Цей день в Україні і в світі

26 травня: Цей день в Україні і в світі 10:25

ДЕНЬ 457 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 457 RUSSIAN AGRESSION

На Новгород-Сіверщині браконьєри завдали збитків рибному господарству на понад 300 тис.грн 15:03

24 травня 2023 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Сектору водної поліції ГУНП області на водоймах Новгород-Сіверського району викрито два грубих порушення Правил рибальства.

Увага! Зміни: вулицю Любецьку перекриють до перетину з вулицею Широкою 14:45

Термін перекриття з 08:00 год 5 червня по 20:00 год. 1 жовтня 2023 року. Відповідне рішення погоджене на виконкомі Чернігівської міської ради сьогодні, 25 травня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини