«Контурні карти пам’яті»
«Контурні карти пам’яті» — збірник есеїв від українських письменниць та письменників про архів приватної пам’яті і спадщину, яку намагалася і намагається знищити Росія.
The Ukrainians Publishing вирушає місцями текстів книжки, аби говорити про людей, які пішли, і про людей які живуть і намагаються захистити наші спогади втраченої ідентичності. Навіть у найтемніші часи, коли світ довокола руйнується, ми прагнемо знаходити сенс у повсякденності, у пам’яті про тих, кому ми завдячуємо своїм існуванням.
Маршрут починається з Чернігова, де разом з Марічкою Паплаускайте, співзасновницею The Ukrainians Media та шеф-редакторкою Reporters, і Вірою Курико, головною редакторкою The Ukrainians Publishing, ми говоритимемо про втрачені скарби чернігівського музею, бібліотеки й людського життя.
🗓️ 12 квітня, субота
⏰ 14:00
🗺️ Чернігів, Центральна бібліотека ім. М. М. Коцюбинського
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.