Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 вересня, 19:04:38

Відкрита розмова з Дариною Никипорець, учителькою української мови і літератури, редакторкою видавництва «БукШеф», співавторкою проєкту «Лагідна українізація»

21.02.2025   16:30Агенцiя

Як змінюється українська мова і як ці зміни впливають на наше повсякденне спілкування? Запрошуємо на відкриту розмову з Дариною Никипорець, учителькою української мови і літератури, редакторкою видавництва «БукШеф», співавторкою проєкту «Лагідна українізація», де ми розглянемо важливі мовні питання через призму «було/стало»!
🔹 Новий правопис – що змінилося, як звикнути до нових норм та які правила вже міцно закріпилися в комунікації?
🔹 Фемінітиви – природний розвиток мови чи модний тренд? Як правильно їх утворювати і коли вони доречні?
🔹 Ділове листування – сучасні мовні стандарти у професійному спілкуванні: як писати коректно, без шаблонів і канцеляризмів?
Будемо говорити про все це живою мовою, без зайвого офіціозу, з прикладами, порівняннями та гумором!
📅 Дата та час: 21 лютого, 16:30
📍 Місце: бібліотека імені М. Коцюбинського

Останні новини Чернігівщини

08:23

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19

З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.

Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16

Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.

Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13

Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.

Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10

З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.