Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 грудня, 06:48:26

Виставка за результатами Відкритого міського конкурсу образотворчого мистецтва «Святкові зимові розваги»

14.02.2025   15:00Агенцiя

Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана запрошує на виставку за результатами Відкритого міського конкурсу образотворчого мистецтва «Святкові зимові розваги».
14 лютого 2025 року відбудеться презентація робіт переможців та учасників конкурсу у приміщенні музею. Організатори конкурсу: управління культури та туризму Чернігівської міської ради та КЗПМО «Чернігівська художня школа».
У конкурсі взяли участь учні 6-ти мистецьких шкіл міста та області. До експозиції виставки робіт переможців та учасників конкурсу увійшло до 100 учнівські роботи, а саме на сюжети зимових розваг: катання на лижах та санчатах, гра в сніжки, зустріч Святого Миколая, радість від чарівних подарунків, колядування, щедрування, зимові прогулянки лісом, годування тварин і птахів.
Відкриття виставки відбудеться о 15.00 у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.
Довідки за вказаним номером телефону 050-7221911 (Telegram, WhatsApp, Viber).
 

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини