Презентація результатів мистецького проєкту «Український левик кобри не боїться»
Презентація результатів мистецького проєкту «Український левик кобри не боїться» за підтримки Українського культурного фонду. Підсумки ініціативи, яка об'єднала митців декоративного розпису та кераміки із різних куточків України довкола підтримки української культурної спадщини. Проєкт включив актуалізацію важливих тем сучасної війни: воєнних злочинів проти тварин, екоцид, окупацію природних заповідних територій та культурної стійкості під час війни.
Ми раді запросити вас 28 жовтня 2024 р. о 15-00 до Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана (м. Чернігів, вул. Музейна, 6, ХАБ) на презентацію результатів мистецького проєкту «Український левик кобри не боїться», що об'єднав 26 майстрів з 10 регіонів України для проведення 20 майстер-класів з українських декоративних розписів та створення яскравих робіт декоративного мистецтва, що стали основою виставки. Вона була презентована у Чернігові, наразі – експонується у музеях Вінниці, Миколаєва та Дніпра.
Під час заходу буде презентовано каталог мистецьких творів проєкту.
Ми запрошуємо представників медіа, митців, культурологів та всіх зацікавлених у розвитку української культури взяти участь у цій події, щоб дізнатися більше про проєкт та його значення для популяризації національної спадщини в умовах війни.
Останні новини Чернігівщини
Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50
Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».
Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).
«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40
Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.
Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37
Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.
Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36
3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.