Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 червня, 03:53:39

На дні водойм є вибухонебезпечні предмети: відкриття пляжного сезону у Чернігові відкладається

03.05.2022   21:21Агенцiя

Старт пляжного сезону у Чернігові поки відкладається. Це пов’язано з проведенням розмінування, зокрема у водоймах міста залишається багато мін та снарядів. Відповідне рішення ухвалили на нараді у міській раді.

Докладніше - начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради Григорій Годун.

- У зв’язку з бойовими діями, які проходили у Чернігові, та великою кількістю обстрілів - у водоймах, де раніше відпочивали містяни, залишилося багато вибухонебезпечних предметів. Швидко їх ліквідувати поки неможливо, — розповів він.

Тимчасова заборона стосується не лише міського пляжу "Золотий берег", а й інших зон відпочинку в обласному центрі — на річці Стрижень та Земснаряді в районі Лісковиці. Розміновуватимуть чернігівські водойми підрозділи ДСНС та військові. Коли це буде – поки невідомо. Обласна водолазна служба, яка щороку робить перевірку дна у річках та водоймах області допуску до таких робіт не має, — додав він.

По мірі обслідування ділянок водойм чернігівців будуть інформувати про це через засоби масової інформації.
 

Останні новини Чернігівщини

«Канікули від війни 2025»: подорож дітей прикордонних громад Чернігівщини до Німеччини. 09:57

Діти з прикордонних регіонів Чернігівської області у червні 2025 року отримали можливість двотижневого дозвілля у Федеративній Республіці Німеччині.

Юніори з Чернігівщини вибороли 8 медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики в Кропивницькому 17:58

З 20 до 21 червня у Кропивницькому відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.

«Знай і люби свій край»: як пройшла виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва 17:35

Щороку Чернігівський обласний Палац дітей та юнацтва підсумовує творчу працю гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, організовуючи обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив майже 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 17:23

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

У Чернігові поліцейські перекрили канал розповсюдження психотропних речовин 16:11

Поліцейські встановили, що мешканець Чернігова налагодив систематичний збут уроздріб особливо небезпечної психотропної речовини (амфетамін).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини