єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 20 чернігівців, за знищене — вісім
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 24 червня затвердив чергові рішення комісій з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.
12 червня відбулося засідання комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України, де було прийнято 27 рішень:
20 про надання компенсації на загальну суму 1 078 006,33 гривень;
чотири про відмову (три заяви — оскільки об’єкт нерухомого майна відновлено власником; одна — у зв’язку з виявленням факту недостовірності даних);
три про зупинення розгляду заяви.
19 червня відбулося засідання комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна, де було прийнято дев’ять рішень, з них:
вісім про надання компенсації на загальну суму 14 805 230,67 грн;
одне про відмову (одна заява — у зв’язку з виявленням недостовірних даних).
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.