Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 листопада, 17:58:37

Програма DOBRE запрошує до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста

18.06.2021   11:40Агенцiя

Представників громадських організацій, ініціативних груп та активних громадян з громад-партнерів програми DOBRE запрошуємо до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста, яку організовує ГО “Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень” спільно з громадським об'єднанням “Спілка ініціатив Чернігівщини”.

Школа - це триденне інтенсивне  навчання  в темі громадського активізму та роботі громадських організацій, яке відбудеться на базі відпочинку поблизу Чернігова.

Під час Школи в тренінгові формі та з практичними заняттями будуть розкриті теми  роботи громадських організацій, командотворення, залучення ресурсів, проведння локальних досліджень проблем громад, написання та реалізації проєктів.

Також буде надана консультація щодо участі  конкурсі грантів для громадських організацій  та ініціативних груп від програми DOBRE, який буде оголошений у липні.

Перша Школа відбудеться 2 - 4 липня 2021 року для представників  Менської, Сновської, Корюківської, Новгород-Сіверської  та Сосницької територіальних громад

Друге навчання заплановане на 16 - 18 липня для представників Ніжинської, Лосинівської, Любечської, Тупичівської та Коропської ТГ

Участь в школі безкоштовна. Кількість місць обмежена. Планується,  що в Школі візьме участь 5 - 6 осіб з кожної громади.

Учасникам забезпечуються проживання, харчування, роздаткові матеріали  та трансфер до місця проведення заходу.

Для участі  необхідно зареєструватися за посиланням  https://cutt.ly/CnJdKCS

Відібрані учасники отримають запрошення до участі в Школі не пізніше як за 5 днів до проведення заходу.

Контактна особа Наталія Висіканець, vysikanetsn@gmail.com, тел.: 0952850539

Останні новини Чернігівщини

Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50

Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».

 Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності

Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

 «Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень

«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40

Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.

Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37

Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.

Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36

3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини