Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 липня, 00:35:13

Успішно закінчився процес злиття двох Фондів

25.08.2017   09:22Агенцiя

Успішно закінчився процес злиття двох Фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування – від нещасних випадків на виробництві та тимчасової втрати працездатності.

руки

руки

З 1 серпня 2017 року розпочато роботу Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області (далі – Відділення).
   
Відділенням в повній мірі забезпечується реалізація всіх завдань та функцій, визначених Законом України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” на території м. Чернігова, Чернігівського та Ріпкинського районів Чернігівської області.

З початку місяця відділенням здійснюється фінансування підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців на оплату листків непрацездатностіпрацюючим. Всі страхувальники отримують фінансування від Фонду в повному обсязі та на протязі 3-5 днів від подання заяв-розрахунків, попри передбачені законодавством 10 днів.

На оплату листків непрацездатності у зв’язку із хворобою перераховано з початку місяця більше 2,7 мільйонів гривень та понад 2,2 мільйони гривень спрямовано на матеріальне забезпечення майбутнім мамам за період відпустки по вагітності та пологах.
Не залишаються без увагиі роботодавці, якізвертаються за виплатоюдопомоги на похованнязастрахованихосібпрацездатноговіку.
З початку місяця на надання таких виплатспрямовано29 тис. грн.
Спеціалісти відділення разом з лікувально-профілактичними закладами міста Чернігова спрямовують всі свої зусилля на забезпечення працюючих путівками до реабілітаційних відділень оздоровниць України.

Окрема увага приділяється працівникам, які постраждали на виробництві внаслідок нещасного випадку або професійного захворювання. Відділенням здійснюються страхові виплатина відшкодування шкоди, заподіяної працівникові внаслідок ушкодження здоров’я або в разі його смерті. З метою відновлення працездатності потерпілих діє цілий комплекс послуг з медичної реабілітації.

У 2017 році змінився порядок забезпечення інвалідів праці санаторно-курортним лікуванням. Відтепер потерпілий на виробництві сам обирає санаторій, у якому бажає пройти лікування.
Охорона життя й здоров’я працюючих від впливу небезпечних та шкідливих виробничих чинників має важливе соціальне значення, оскільки є національним багатством держави.

Питання створення безпечних умов праці, профілактики виробничого травматизму та профзахворювань були, є і будуть залишатися важливими та актуальними на будь-якому підприємстві.

Визначаючи пріоритетом здоров’я і життя працюючої людини, страхові експерти відділення надають консультації з питань охорони праці та профілактики нещасних випадків на виробництвіпідприємствам-страхувальникам, приймають участь у проведенні семінарів, нарад на підприємствах з керівниками та посадовими особами, беруть участь в роботі комісій з питань охорони праці на підприємствах, навчанні та перевірці знань.


Т.Мурашко, начальник Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхуванняУкраїни в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 13:47

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

У Чернігівській області за минулу добу +4 нових випадки COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +4 нових випадки COVID-19 13:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину вівторка 14 липня у Чернігівській області за минулу добу виявили чотири нові випадки інфікування коронавірусом. ПЛР-тест підтвердив захворювання у трьох жительок Прилуцького району та однієї жінки з Чернігова. Усі вони перебувають на госпіталізації у закладах охорони здоров’я.

Завершити двотижневу самоізоляцію можна самостійно

Завершити двотижневу самоізоляцію можна самостійно 12:45

Протягом чотирьох місяців на базі КНП «Чернігівський обласний центр громадського здоров’я» ЧОР працює обласна «гаряча» телефонна лінія з протидії коронавірусній інфекції (0800507070).

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 3 пожежі

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 3 пожежі 12:37

За минулу добу підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області 3 рази залучались до ліквідації пожеж, 2 з яких виникли у житловому секторі громадян та 1 на транспорті.

У чернігівській школі №19 завершують капітальний ремонт басейну

У чернігівській школі №19 завершують капітальний ремонт басейну 12:31

У чернігівській школі №19 завершують капітальний ремонт басейну. Відкритий для учнів та учениць не лише цієї, а й сусідніх загальноосвітніх та спортивних шкіл, він може приймати для занять плаванням до 10 груп на добу.