Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 вересня, 15:49:49

Про надання органами ДФС області комплексу адміністративних, консультативних та інформаційних послуг

06.07.2016   08:24Агенцiя

За січень – червень поточного року платникам надано 367,2 тис. таких послуг та електронних сервісів.

Із загальної кількості адміністративних послуг – 67 відсотків (247,7 тис.) надано Центрами обслуговування платників. За інформацією відділу обслуговування платників, найбільш популярною була послуга видачі картки платника податків. Нею скористалися понад 18,7 тис. осіб. На другому місці послуга з реєстрації книг обліку розрахункових операцій – 3,7 тис. послуг.
   
Також, значну кількість було надано наступних послуг: витягу з реєстру платника єдиного податку – 2,9 тис., реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 2,4 тис., видача ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями – 1,5 тис., видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами фіскальної служби та реєстрація платника єдиного податку – по 1,0 тис.,  видача ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами –  1,1 тис.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині створена перша охоронна зона 13:44

У вересні цього року Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА для збереження лелеки чорного, жиле гніздо якого було виявлено в регіональному ландшафтному парку «Міжрічинський», створив охоронну зону для збереження біорізноманіття у лісах.

Свідки ДТП, відгукніться! 13:23

У рамках розслідування смертельної дорожньо-транспортної пригоди в м. Мена Корюківського району поліція розшукує свідків та очевидців події.

Поліцейські Чернігівщини пройшли навчання та готові допомагати колегам за принципом «Рівний – Рівному» 13:22

Турбота про ментальне здоров`я – запорука успішної діяльності та щасливого життя. Проте бувають ситуації, коли власних ресурсів недостатньо і ми потребуємо допомоги.

Погоджено виплати ще для 30 чернігівців за державною програмою

Погоджено виплати ще для 30 чернігівців за державною програмою "єВідновлення" 12:19

26 вересня на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради затверджено рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Як програму «Доступні ліки» наблизити до кожної громади – з головою НСЗУ на прессніданку в Чернігівській ОВА 12:04

У Чернігівській області цьогоріч виписано 300 тисяч електронних рецептів за державною програмою реімбурсації «Доступні ліки». За погашеними рецептами аптеки (наразі в області 310 аптек-учасниць) вже отримали понад 22 млн грн від Національної служби здоров’я України (НСЗУ).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини