Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 червня, 10:20:15

"Чернігівський монітор" починає щотижневий огляд найбільш резонансних новин чернігівського Інтернету

15.01.2012   20:36Агенцiя

Корисної інформації багато не буває. Але існує ефект перенасиченості всім потоком новин, коментарів, "одноденних сенсацій" і реально резонансної ситуації. Навіть людина, що постійно перебуває біля комп'ютера може пропустити, або не надати значення новій події або черговому повідомленню.

З ранку 16 січня ми пропонуємо пробний щотижневий огляд обласних інформаційних ресурсів. У подальшому сподіваємося, що наші читачі будуть постійно допомагати нам не пропустити найбільш резонансну інформацію, яка з'явилася в чернігівському Інтернеті.

Також, під час  підготовки оглядів, ми спробуємо налагодити зворотній зв'язок з адміністраторами місцевих інформаційних ресурсів, щоб вони допомогли нам не пропускати та губити резонансні і найбільш коментовані новини тижня.

Читачі також мають можливість надсилати нам (e-mail cg.monitor@gmail.com) посилання та відгуки про найбільш значущі й резонансні на їхню думку матеріали в чернігівському Інтернеті. Ми будемо старатися враховувати їхню думку.

Маємо надію, що такі щотижневі огляди допоможуть багатьом.

Для першого огляду відібралися інтернет-ресурси, які на нашу думку намагаються відображати інформаційну картину дня і розміщують значну кількість унікальної власної інформації.

У першому огляді були досліджені такі інформаційні ресурси Чернігівщини, як:

- Сайт GOROD.cn.ua Головною метою якого "є популяризації міста Чернігова, а так само повне охоплення всіх сфер міського життя і всього, що пов'язано з Черніговом. Сайт створений людьми, які люблять і цінують своє місто." .

- Інтернет-видання "Високий Вал", "яке ставить за мету максимально широко та об'єктивно відображати політичне, економічне, культурне життя Чернігівської області і України. "Високий Вал" - незалежна медіа-структура, яка у своїй діяльності дотримується принципів відкритості та прозорості, традицій класичної журналістики з неупередженою і збалансованою подачею інформації" .

- Сайт  ПіК: події і коментарі, який є проектом Чернігівської міської громадської організації Освітній центр "Ініціатива". "Мета ресурсу - незалежний погляд на  висвітлення діяльності органів влади, місцевого самоврядування Чернігівської області;  політичних, соціально-економічних та громадських процесів в регіоні." .

- Інтернет-видання "Хвиля Десни" - "(творча медіа-когорта однодумців) свою появу у бурхливому українському пресовому просторі пояснює бажанням виказати і своє, власне слово -- із власним поглядом і власним стилем -- на процеси у державі - політичні, економічні, суспільні, мистецькі".

- І, звичайно наш інформаційний ресурс "Чернігівський монітор" - "створений, щоб розповідати новини, що відбуваються в Чернігові, Ніжині, Прилуках, районних містах та селах області з кожним і для кожного жителя нашої області".

 

ОГЛЯД НАЙБІЛЬШ РЕЗОНАНСНИХ НОВИН ЧЕРНІГІВСЬКОГО ІНТЕРНЕТУ 9 - 16 СІЧНЯ

 

Останні новини Чернігівщини

7 червня - Всесвітній день безпеки харчових продуктів

7 червня - Всесвітній день безпеки харчових продуктів 09:18

Засновуючи цей Всесвітній день, ООН ставила своїм завданням залучення уваги держав до проблем здорового харчування населення.

7 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

7 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 09:17

7 червня православні та греко-католики святкують Трійцю.

Шахтар (Донецьк) - Десна (Чернігів) 3:2

Шахтар (Донецьк) - Десна (Чернігів) 3:2 19:12

Голи: Фернандо, 4, Марлос, 26, 51 - Фаворов, 32, Будківський, 89.

АНОНСИ ПОДІЙ