Керівники профспілкових організацій у ЧДІЕУ
Профспілкові лідери ознайомилися з роботою профспілкових організацій Чернігівського державного інституту економіки і управління

20 листопада отримала своє продовження добра традиція проведення зустрічей керівників та спеціалістів обласних галузевих організацій профспілок та Федерації профспілкових організацій Чернігівської області з провідними науковцями. Цього разу семінар-зустріч відбувся в Чернігівському державному інституті економіки і управління (ЧДІЕіУ), одного з провідних навчальних закладів області.
Привітав учасників з початком семінару та запросив до розмови Петро Чорнорот – заступник голови Федерації профспілкових організацій Чернігівської області.
Далі про історію становлення ВНЗ, сучасний стан навчальної роботи та перспективи розвитку розповіли Олена Гонта – проректор з наукової роботи, а також декани факультетів Інституту. За їх словами, сьогодні в ЧДІЕіУ навчається більше 4 тисяч студентів, активно розвивається матеріальна технічна база, формується потужний науковий потенціал, що дозволяє з упевненістю говорити про майбутнє навчального закладу.
Цікавою була інформація про впровадження нових спеціальностей і напрямків навчання, пов’язаних, зокрема, з сільським господарством, природокористуванням і туризмом. Також від керівництва навчального закладу звучали слова подяки на адресу Федерації профспілкових організацій області та Навчально-методичного центру профспілок (НМЦ), в приміщенні якого, на початку 90-х років, Інститут робив свої перші кроки.
Досвідом роботи поділилися профспілкові лідери – Олександр Чалий та Ольга Мельник, які очолюють первинні профспілкові організації викладачів та студентів відповідно. Профспілкові лідери вищого навчального закладу розповіли про роботу з членами профспілки та адміністрацією, яка направлена на захист прав та інтересів, як викладацького складу, так і студентів.
Звертаючись до присутніх, Ірина Дорожкіна – директор Навчально-методичного центру профспілок зазначала, що в діяльності НМЦ профспілок та Інституту економіки є багато спільних рис, як то стрімкий розвиток протягом невеликого проміжку часу, впровадження сучасних форм і методів навчання, а також орієнтація на нові технології та передовий європейський досвід.
Далі семінар проходив у формі дискусії, протягом якої учасники обмінялися думками стосовно роботи профспілкових організацій у ВНЗ, торкнулися перспектив розвитку освіти і науки в області, а також обговорили актуальні економічні і суспільні проблеми. Також профспілкових лідерів цікавили питання стажування студентів за кордоном, оздоровлення і пропаганда здорового способу життя, працевлаштування випускників, залучення студентської молоді до наукової діяльності та ін.
Віталій Копиш, заступник завідувача навчальним відділом підприємства “Навчально-методичний центр” Федерації профспілкових організацій Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27
У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.
Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44
Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.
Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12
За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).
Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34
Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.